برترین طراحان مد و لباس

  • 0 نظر
  • 551 بازدید
  • دوشنبه 15 مهر 1398

برترین طراحان مد و لباس
برترین طراحان مد و لباس
4.12 از 5 بوسیله 4 رای
آنها طراحان لباس هستند که آنها را با سنین متفاوت، ملیت های گوناگون و انتخاب های غافلگیر کننده می شناسیم . برای آشنا شدن با آنها به این مطلب توجه کنید

 طراحان لباس برتر در دنیای مد

هر روز صبح یکی از لباسهامونو  انتخاب می کنیم و بعد از رسیدن به ظاهرمون از خونه خارج می شیم .این کار فقط بخشی از نیاز ما به پوشش دادن به خودمون نیست بلکه با انتخاب لباس با دیگران ارتباط برقرار می کنیم و اونا از نوع پوششمون به خصوصیات ما پی میبرن بختطر همین از سالیان گذشته افرادی برای این انتخاب به ما کمک می کنن،اونا طراحان لباس هستن که اونارو با سنین متفاوت، ملیت های گوناگون و انتخاب های غافلگیر کننده می شناسیم . برای آشنا شدن با 10 نفر برتر اونا به ادامه این مطلب توجه کنین.

  طراحان لباس -1

مارک جاکوبز  Marc Jacobs

او دقیقا می دونه که خانم ها چی میخوان ؟ او تمام خلاقیت خودشو برای راضی کردن اونا خرج می کنه .او تو سال 1963 در نیویورک به دنیا آمد و تو همون شهر تحصیلاتش رو در مدرسه طراحی به پایان رساند تا جایی که او مجموعه مارک جاکوبز  Marc Jacobs  را با همکار Robert Duffy رابرت دافی در سال 1986 راه اندازی کرد.

  طراحان لباس -1

دومنیکو دولچه و استفانو گابانا Domenico Dolce & Stefano Gabbana

اونا در عرصه مد ایتالی شناخته شده هستن و به عنوان یک طراح اروپایی قسمتی از بازار دنیا رو در دست دارن. دومنیکو Domenico از اهالی جزیره سیسیل است در حالی که استفانو Stefano در میلان بزرگ شده است .

  طراحان لباس -1

والنتینو گاراوانی

او در ایتالیا به عنوان یک عضو سلطنتی و در پاریس به عنوان یک طراح لباس تحسین شده، شناخته شده .هر کسی می دونه پاریس و ایتالیا شهر مد هستن و نام او Valentino به عنوان یک برند تجاری برای لباس های شب و رنگ قرمز بار مد رو برای این شهرها به دوش می کشه.

  طراحان لباس -1

جان گالیانو

او قهرمان مد بریتانیاس و در سال 1960 به دنیا آمد. خیاطی های دهه 50 باعث شد که او به مدیری خلاق برای کریستین دیور تبدیل بشه و جایزه سال طراحی را از آن خودش کنه.

 

برای اطلاعاتی بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  نوزده     +     12   =