;
صنایع دستی پرنیا

صنایع دستی پرنیا تولید کننده و خالق آثار ارزشمند، برجسته و فاخر فرهنگی و هنری ایرانی است که این آثار شاهکاری بی نظیر و جاودان در عرصۀ فرهنگ و هنر می باشند و همچنین معرف هویت و فرهنگ اصیل ایران هستند.
صنایع دستی پرنیا با سالها تجربه و به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا به عنوان تنها دارندۀ مجوز ضرب و تولید مدالیون(سکه های یادبود) و شمش¬های نقش برجسته از بیش از 30 سال پیش فعالیت خود را آغاز نمود.ضرب مدالیون(سکه های یادبود) اهدایی به بانک ها تأئیدی بر توانایی منحصر به فرد این مجموعه می باشد.
تمبرهای فاخر رسمی جمهوری اسلامی ایران با طرح های نقش برجسته از جنس طلا و نقره که این مجموعه با مشارکت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تولید نموده است، برگ زرینی است بر کارنامه فعالیت های ماندگار فرهنگی و هنری صنایع دستی پرنیا که در تاریخ غنی ایران زمین ثبت گردیده است.
این مجموعه در جهت ارائه محصولات تولیدی خود با بالاترین کیفیت اقدام به اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001-2008 و همچنین پروانه علامت استاندارد ملی ایران نمود. هم اکنون تمامی این محصولات که از نظر کیفی تحت نظارت مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می¬باشند با کد t99 تولید شده و به بازار عرضه می گردد.

لیست محصولات برند صنایع دستی پرنیا

مرتب سازی براساس
تعداد نمایش

صفحه 1 از 1 از میانِ 12 محصول.